niedziela, 12 kwietnia 2015

Lasery i bajery
"
a) Laserowy autofokus 

Optyczna stabilizacja obrazu zmniejsza rozmycia spowodowane wstrząsami, a laserowy pomiar ostrości błyskawicznie mierzy odległość do fotografowanego obiektu by wykonać najlepszej jakości zdjęcia aparatem 13MP. Teraz możesz wykonać jaśniejsze i wyraźniejsze zdjęcia nawet przy słabym oświetleniu. Dzięki szybkiemu ustawianiu ostrości nigdy nie umknie Ci żaden moment, który chcesz uchwycić. 

b) Podwójna lampa LED 
Pozwala na uzyskanie znacznie wyższej jakości zdjęć przy słabym świetle. 
W połączeniu z matrycą BSI o dużej czułości, podwójna lampa LED umożliwia wykonywanie ostrzejszych i jaśniejszych zdjęć przy słabym oświetleniu. Ponadto, dwie lampy o różnych barwach pozwalają na bardziej naturalne odwzorowanie odcieni skóry. 


*Podwójna lampa jest znacznie silniejsza, dzięki czemu zapewnia wyższą jakość zdjęć wykonywanych w ciemnych miejscach. 


c) Dotknij i zrób zdjęcie 
W celu zapewnienia najlepszej widoczności kadru, z ekranu usunięto zbędne ikony. W ten sposób uprościliśmy wykonywanie zdjęć. Teraz, by ustawić ostrość i zrobić perfekcyjne zdjęcie wystarczy jedno dotknięcie. 

d) Udoskonalony przedni aparat 
Zrób najlepsze selfie, wyraźniejsze i ostrzejsze niż kiedykolwiek wcześniej, dzięki większej matrycy. Gdy robisz sobie zdjęcie przednim aparatem, podświetlenie ekranu pomoże w uzyskaniu jasnego, żywego obrazu. Co więcej, możesz je zrobić prostym gestem. "

A* Jakoś w to nie wierzę, niby jakiś czerwony punkcik jest na tym czarnym polu. Pojawia się dużo punktów na ekranie i czy o to chodzi ? Ostrość działa szybko, lecz czasami ma tempo emeryta i muszę czekać, oddalać i przybliżać telefon... sporadycznie tak jest, jest ok. 13 MPx - zdjęcia w dobrym oświetleniu są ładne, zdjęcia w trochę gorszym nadal są ładne. Nie mogę się przyczepić do nich chociaż mogli dodać więcej trybów. HDR  jest i to mi się podoba, są 4 tryby - biednie, ustawień dużo nie ma.... jak tak można ja się pytam ? no tak ?! Flagowy telefon a ustawienia jak w średniej półce... tak nie robimy.
B* Lampa lampą, ale opcji latarki nie ma. A tak serio to ma to swoje plusy.. robimy zdjęcie z lampą i zaczyna się maaaagia. Na początek nie wiem w jakiej kolejności bo razi... mamy jedną małą lampę a później doświetla druga. Zdjęcia są jaśniejsze, barwa jest bardziej naturalna. Za lampę plus.
C* Tak, klikamy i mamy zdjęcie. To działa, chociaż pokusiłbym się o klawisz.

Zdjęcia LG są fajne, dobre, ładne. Oczywiście możemy się przyczepić zawsze o coś, oczywiście możemy się zachwycać. Każdy oczekuje czegoś, moje oczekiwania spełnia. Dodałbym więcej funkcji, opcji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz